SÁDROKARTONY

Sádrokartonové konstrukce

Dodáváme a montujeme sádrokartonové konstrukce a Knauf,Rigips  

Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonů. Sádrokarton je materiál pro vnitřní suchou výstavbu, který poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení. Příčky pro rozdělení interiérů, podhledy, obklady a podkroví průmyslových i obytných staveb. Montáž  probíhá za sucha a relativně rychle. V prostoru mezi sádrokartonovými deskami lze vést potřebné instalace. Desky mají rovný ,hladký povrch a lze na nich mít jakoukoliv povrchovou úpravu vhodnou pro interiér, jsou vhodné i pro tepelné a zvukové izolace. Jejich výhodami jsou rychlost  montáže a izolační schopnosti, ale také variabilnost  při změnách v interiéru.

Sádrokartony - PODHLEDY

Montáže sádrokartonových podhledů využíváme ke snížení světlé výšky místností, zakrytí nerovného stropu, zlepšení zvukově a tepelně izolačních vlastností, nebo k zakrytí rozvodů vedených  pod stropní konstrukcí. Další využití je k rekonstrukci nebo vytvoření podkrovních místností.

Sádrokartony - PŘÍČKY

Sádrokartonové příčky jsou nenosné interiérové konstrukce různé tloušťky určené k rozdělení interiéru na jednotlivé místnosti. Montáže sádrokartonových příček ve správném provedení zajišťují veškeré akustické, statické, požární i jiné požadavky.